Zaproszenie na Mszę Świętą"

03.04.2017

Zaproszenie na Mszę Świętą"

Msza Święta Zapraszamy Państwa na Mszę Świętą Okresu Wielkanocnego w Stowarzyszeniu "Serce" ul Gospodarcza 32 w dniu 20.04.2017 r.(czwartek) o godzinie 17.00

Zaproszenie na Walne Zgromadzenie"

19.03.2017

Zaproszenie na Walne Zgromadzenie"

Walne Zgromadzenie Zapraszamy Państwa na Walne Zgromadzenie Lubelskiego Stowarzyszenia Rodzin "Zdrowie Psychiczne" Walne Zgromadzenie odbędzie się w dniu 22.03.2017 r. (środa) o godzinie 16.30 w budynku przy Króla Leszczyńskiego 23 Ze wzg...

Zaproszenie na I Kongres Zdrowia Psychicznego"

18.03.2017

Zaproszenie na I Kongres Zdrowia Psychicznego"

I Kongres Zdrowia Psychicznego Prezes Stowarzyszenia JESTEŚMY zaprasza na I Kongres Zdrowia Psychicznego

Zaproszenie na konferencję"

09.03.2017

Zaproszenie na konferencję"

Zaproszenie na konferencję pt."Lokalne wsparcie w zdrowiu psychicznym"