Aktualności

Światowy Dzień Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie "Schizofrenia – otwórzcie drzwi"

08.10.2012

Główny organizator tegorocznych obchodów: • Urząd Miasta Lublin • Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” • Klinika Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Koordynator: ...

Spotkanie z lekarzem

Spotkanie z lekarzem

Zapraszamy na spotkanie lekarza psychiatry z rodzinami osób chorych w dniu 05.09.2012 o godzinie 17, w Lublinie, przy ulicy Gospodarczej 32.

Spotkanie ze Stowarzyszeniem

Chcemy poinformować, o spotkaniu członków Zarządu Lubelskiego Stowarzyszenia Rodzin "Zdrowie Psychiczne", które odbędzie się 12.09.2012 o godzinie 17 w Lublinie, przy ulicy Gospodarczej 32.

Spotkanie ze Stowarzyszeniem

Miło nam zaprosić wszystkich członków i sympatyków Lubelskiego Stowarzyszenia Rodzin "Zdrowie Psychiczne", na spotkanie, które odbędzie się 13.09.2012 o godzinie 17 w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 32.