Wszystkich: 42, Dzisiaj: 36, Wczoraj: 2018

Spotkanie Zarządu i Członków Lubelskiego Stowarzyszenia Rodzin "Zdrowie Psychiczne"

26.04.2018

Dzień dobry,

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie Lubelskiego Stowarzyszenia Rodzin "Zdrowie Psychiczne"

w dniu 26.04.2018 r.(czwartek) o godzinie 16.30 w Lublinie ul. Leszczyńskiego 23 w Lubelskim Centrum Aktywności Obywatelskiej

Na spotkaniu Pani Andżelika Poniewodzik przedstawi referat pod tytułem:

Wpływ odżywiania na funkcjonowanie mózgu. Wspomaganie dietetyczne w zaburzeniach psychicznych.

Zapraszamy serdecznie