Światowy Dzień Choroby Afektywnej Dwubiegunowej

15.03.2018

Światowy Dzień Choroby Afektywnej Dwubiegunowej

Dzień dobry,

30 marca obchodzony jest Światowy Dzień Choroby Afektywnej Dwubiegunowej, od kilku lat także w Polsce. Szacuje się, że z tą ciężką do zdiagnozowania i niebezpieczną chorobą zmaga się 3% społeczeństwa, czyli ponad milion Polaków.

My Therapy chce wziąć udział w kampanii, dlatego stworzyliśmy specjalną infografikę, mającą na celu zwiększenie świadomości o ChAD. Zapraszamy do przyłączenia się do kampanii i udostępnienia infografiki za darmo na swojej stronie i social mediach, aby dotrzeć do jak największej liczby Polaków.

Chętnie odpowiemy na pytania i prześlemy dodatkowy materiał prasowy do udostępnienia z infografiką.

Pozdrawiam,

Jagoda Bąkowska