BEZPŁATNE DYŻURY DORADCÓW TELEFONICZNYCH

21.10.2017

BEZPŁATNE DYŻURY DORADCÓW TELEFONICZNYCH

Szanowni Państwo,

Dostałam taka wiadomość na maila, więc pozwalam sobie przesłać ja do Pana z prośbą o zamieszczenie na stronie Stowarzyszenia.

W dniu 2017-10-17 18:16:20 użytkownik Porozumienie na Rzecz Osób Chorujących Psychicznie napisał:

Przypominamy, że cały czas prowadzone są BEZPŁATNE DYŻURY DORADCÓW TELEFONICZNYCH dla osób w kryzysie!

Jeśli Ty, lub bliska Ci osoba, doświadczasz kryzysu psychicznego i potrzebne jest konstruktywne wsparcie ,oparte na doświadczeniu, nie wahaj się - zadzwoń!

Doradcy dostępni są od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 17.00 do 19.00, pod numerem telefonu 22 614 16 49.

Do wiadomości dołączona jest ulotka z numerem telefonu a także ważnym komunikatem od grupy wsparcia "Trop" - to członkowie grupy pełnią dyżury telefoniczne.

Koniecznie przeczytaj komunikat!

Jeśli znasz kogoś, kto może skorzystać z tej informacji - prześlij ulotkę dalej.

Zadzwoń do nas już dziś!

Z poważaniem,

Porozumienie na Rzecz Wspierania Osób Chorujących Psychicznie