I Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego

03.10.2017

I Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy Państwa na I Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego,

które odbędzie się w dniach 12-13 października 2017 w Gdyni. Udział w Forum jest bezpłatny,

istnieje możliwość rejestracji na warsztaty. Formularz rejestracyjny dostępny na stronie http://otwartebramy.org/

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym harmonogramem forum oraz informacjami w zaproszeniu.

Na forum obecni będą przedstawiciele Porozumienia oraz grupy wsparcia "Trop".

Bardzo cieszymy się, że możemy współorganizować to wydarzenie - temat jest ważny,

a cele i idee samopomocowe jeszcze nigdy nie były w Polsce tak szeroko popularyzowane!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Z poważaniem,

Porozumienie na Rzecz Wspierania Osób Chorujących Psychicznie