Przyjęcie nowych uczestników - WTZ Misericordia

Przyjęcie nowych uczestników - WTZ Misericordia

Od Warsztat Terapii Zajęciowej Misericordia

Data 2017-07-17 11:21

Beata Marzec z Warsztatu Terapii Zajęciowej "Misericordia", działającego przy Charytatywnym Stowarzyszeniu

Zwracam się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie informacji, iż zwalniają się miejsca w naszym Warsztacie i rozpoczęliśmy pilne poszukiwanie nowych uczestników.

Warsztat Terapii Zajęciowej „Misericordia" w Lublinie, ul. Głuska 138 zaprasza osoby z niepełnosprawnością

(zwłaszcza psychiczną) do udziału w rehabilitacji zawodowej i społecznej. Wymagane jest orzeczenie o umiarkowanym lub

znacznym stopniu niepełnosprawności, ze wskazaniami do terapii zajęciowej. Osoby nieposiadające orzeczenia prosimy o kontakt. Pomożemy wypełnić odpowiednie dokumenty.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Istnieje możliwość otrzymania środków finansowych w formie treningu ekonomicznego oraz nieodpłatnie obiadu w trakcie zajęć w warsztacie.

Terapia prowadzona jest w 7 pracowniach: poligraficzno-komputerowej, pamiątkarskiej, introligatorskiej,

gospodarstwa domowego, krawieckiej i prac ręcznych, rękodzieła, porządkowo-dekoratorskiej.

Dojazd autobusami MPK 3, 73, 16.

Więcej informacji pod nr tel.: 81 759 92 99.

Z poważaniem,

Beata Marzec

specjalista ds. rehabilitacji społecznej

Warsztat Terapii Zajęciowej "Misericordia"