Zaproszenie_konferencja_Rozwoj_badan_mozgu. Nadzieja_na_lepsze_zdrowie

23.06.2015

Zaproszenie_konferencja_Rozwoj_badan_mozgu. Nadzieja_na_lepsze_zdrowie

Szanowni Państwo,

Profesorowie i eksperci ds. zdrowia skupieni w stowarzyszeniu Grupa Robocza na Rzecz Innowacji w Ochronie Zdrowia

ZAPRASZAJĄ

na konferencję programową Grupy pt. ROZWÓJ BADAŃ MÓZGU. NADZIEJA NA LEPSZE ZDROWIE.

SPOTKANIE ROZPOCZNIE SIĘ 29.06.2015 R. O GODZINIE 11:00 W SALI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-⁠CURIE, W POLSKIEJ AKADEMII NAUK, UL. NOWY ŚWIAT 72, WARSZAWA.

Podczas konferencji tak znakomici eksperci, jak PROF. RADOSŁAW KAŹMIERSKI, PROF. TADEUSZ MAREK, PROF. RAFAŁ OHME, PROF. TADEUSZ PARNOWSKI oraz PROF. JERZY VETULANI będą mówić o mózgu i jego znaczeniu dla zdrowia, innowacyjnych metodach leczenia udarów i stwardnienia rozsianego oraz wpływie mózgu na nasze codzienne zachowania.

Przedstawimy ponadto laureatów tegorocznej edycji konkursu Innowacje dla Zdrowia.

Opowiemy też o planach opracowania przez Grupę raportu pt. „Dostęp do innowacji w ochronie zdrowia w kontekście starzejącego się społeczeństwa w Polsce -⁠ analiza sytuacji i propozycje innowacyjnych rozwiązań".

SPOTKANIE POPROWADZĄ PROF. STANISŁAWA GOLINOWSKA Z INSTYTUTU ZDROWIA PUBLICZNEGO COLLEGIUM MEDICUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO ORAZ PROF. ANTONINA OSTROWSKA I PROF. ANDRZEJ RYCHARD Z INSTYTUTU FILOZOFII I SOCJOLOGII PAN.

Załączam także szczegółową agendę.

Będziemy zaszczyceni, jeśli Państwo znajdą czas na to wydarzenie. Z wyrazami szacunku,

Justyna Szymanik Grupa Robocza na Rzecz Innowacji w Ochronie Zdrowia tel. 503 411 239 biuro@gruparobocza.org www.gruparobocza.org