Szkolenie komputerowe

10.02.2015

Szkolenie komputerowe

Witam,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam informacje o szkoleniu komputerowym dla osób niepełnosprawnych.

Uczestnikami projektu mogą być osoby pełnoletnie z maksymalnie średnim wykształceniem, zamieszkuje, pracuje lub uczy się na terenie województwa lubelskiego.

Szkolenie trwa 72 godz. Uczestnicy wybierają 4 spośród 7 modułów tematycznych (Podstawy technik informatycznych, użytkowanie komputerów, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, bazy danych, grafika menedżerska i prezentacyjna, przeglądanie stron internetowych i komunikacja). Szkolenie kończy się egzaminem umożliwiającym zdobycie certyfikatu ECDL Start, który wystawia Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Na stronie internetowej znajdują się dokumenty zgłoszeniowe. http://ict.consultor.pl/rekrutacja.html

Musimy jak najszybciej przeszkolić 2 grupy osób niepełnosprawnych w tym 12 osób ( 4 kobiety, 8 mężczyzn) po 50 r.ż oraz 8 osób (4 kobiety, 4 mężczyzn) do 24 r.ż oraz 4 mężczyzn do 49 r.ż. w tym osoby pracujące, bezrobotne, nie aktywne zawodowo.

Będę wdzięczna za możliwie jak najszybszą odpowiedź czy Państwa członkowie są zainteresowani udziałem w szkoleniu.

Z poważaniem,

Specjalista ds. funduszy europejskich