Konferencja:Wpływu diety, flory bakteryjnej przewodu pokarmowego i alergii pokarmowej IgG zależnej na zdrowie

13.01.2015

Szanowni Państwo,:

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dotyczącej rzadko poruszanego i niedocenianego tematu:

wpływu diety, flory bakteryjnej przewodu pokarmowego i alergii pokarmowej IgG zależnej na zdrowie, ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego.

Konferencja kierowana jest głównie do pracowników ochrony zdrowia w tym szczególnie lekarzy POZ,lekarzy psychiatrów, psychologów i dietetyków.

Konferencja odbędzie się w dniu 24.01.2015. w Lublinie w hotelu Etiuda przy ul. Nałęczowskiej 123.

Koszt udziału w konferencji 75 PLN.

Szczegółowy program i plakat informacyjny w załączniku.

Liczba uczestników ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń)

zgłoszenia mailowo (info@neuromedica.eu) lub telefonicznie (728 583 888)

Wpłaty na konto nr 44 1500 1054 1210 5006 7879 0000 (Instytut Mikroekologii , ul. Sielska 10, 60-129 Poznań)

z dopiskiem konferencja dietetyczna Lublin